Санний спорт : На чемпіонаті світу Фітель дванадцятий

12 місце на юніорському чемпіонаті світу з санного спорту, який 1-6 лютого 2011р. пройшов у німецькому Оберхофі, посіла українська «двійка» у складі Івана Винницького та студента І курсу Львівського училища фізичної культури Олега Фітеля. Екіпажі у складі Володимира Бурого та Анатолія Легедзи (учень 10 класу ЛУФК) і Анатолія Дукача та Павла Тернового (учень 10 класу ЛУФК), фінішували дев’ятнадцятими та двадцять другими відповідно.
Серед дівчат другокурсниця Анастасія Полуситок – двадцять шоста, одинадцятикласниця Олена Стецьків – двадцять дев’ята, учениця 10 класу Марта Коза – тридцять друга.
Серед хлопців кращий серед українців Олександр Оболончик – 23 місце.
У командній естафетній гонці збірна України у складі А.Полуситок, О.Оболончика, І. Винницького та О.Фітеля – одинадцята. Домінували на чемпіонаті світу німецькі санкарі, які вибороли 8 нагород (в т.ч. 3 золотих) з десяти можливих.

1.       Україна – 3.05,677

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Учень 8 класу, Микита Запольський став срібним призером чемпіонату України серед юнаківРезультати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!