47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Андрій Демчук – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з натурбану


   У селищі Умхаузен, що в австрійському Тіролі, 11-12 лютого 2017р. відбувся чемпіонат Європи з натурбану серед юніорів.
У з’їздах на двомісних санях бронзовими призерами чемпіонату стали львів’яни Мирослав Ленько та студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Андрій Демчук (на фото). Хлопці лише 0,65сек поступилися переможцям Мануелю Гайо та Ніколо Дебертолісу з Італії та 0,21сек – австрійському дуету Фабіану Ахенрайнеру і Мігуелю Брюггеру.
В перегонах на одномісних санях Андрій замкнув десятку найсильніших, Ленько посів 22 місце, а ще один львів’янин Андрій Гірняк – 26-е.
В змаганнях дівчат Анастасія Слюсар показала дванадцятий результат, Вікторія Яриніч фінішувала чотирнадцятою. Обидві дівчини також зі Львова.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Санкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»Роман Захарків: «Найважливіше – це сани. У нас складний технічний вид спорту»Олена Стецків: «Мені стало цікаво, як влітку можна їздити на санках»На юніорському чемпіонаті світу санкарі дванадцяті у естафетіНа етапі Кубка світу з натурбану Демчук посів 4 місцеОлена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р.Олена Шхумова їде на Зимову олімпіадуУ Сігулді санкарі пройшли останнє випробування перед олімпіадоюНа чемпіонаті Європи з санного спорту Україна сьома у естафетіРоман Пилипів радує добрими результатамиЗахарків і Стецків увійшли до складу українських олімпійців