48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками


           19-20 лютого 2018р. у м.Кременці відбувся І етап Кубка України з санного спорту.
У з’їздах на одномісних санях серед жінок перемогу здобула учасниця недавньої корейської олімпіади, вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Лише 0,017сек поступилась переможниці ще одна вихованка училища Галина Куречко (вип. 2011р., на фото), яка останні роки активно не змагалась, а третє місце посіла також олімпійка Олена Шхумова (вип. 2013р.).
Серед чоловіків напружена боротьба розгорнулась між членами олімпійської збірної України кременчанином Андрієм Мандзієм та львів’янином Антоном Дукачом. З перевагою у 0,174сек за сумою двох заїздів переміг Андрій Мандзій. Студент ІІІ курсу училища Роман Радченков посів ІІІ місце.
І серед екіпажів двомісних саней рівних не було олімпійцям Олександру Оболончику і вихованцю ЛУФК Роману Захарківку (вип. 2011р.).
 Львів’яни Олена Стецків, Антон Дукач, Ігор Стахів і Андрій Лисецький перемогли і в гонці. Другими фінішували кременчани, а третє місце посіла молодіжна збірна Львівської обл. у складі третьокурсників училища Ірини Левкович і Романа Радченкова, одинадцятикласника Дмитра Семенова та учня 10 класу Романа Пилипіва.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі