48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Анна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликах


 
     У м.Кременці 4-7 липня 2018р. відбувся літній юнацький чемпіонат України з санного спорту зі спусків на санкороликах.

       Серед хлопців віком до 15 років срібним призером чемпіонату у з’їздах на одномісних санях став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Дмитро Прус. За сумою двох спусків Дмитро лише 0,26сек поступився господарю траси Олександру Сохацькому. Бронзову медаль виборов восьмикласник училища Даниїл Марціновський.

     І серед дівчат перемогу святкувала місцева санкарка Наталія Хитренко. 1,11сек поступилася переможниці учениця 9 класу Олександра Мох. Десятикласниці Аліна Федюк і Іванна Домбровська посіли відповідно 4 і 6 місця.

         Кременецькі санкарі перемогли і в командній гонці. Прус, Марціновський, Мох і Федюк – срібні призери.

       Серед молодших дівчат (вік до 13 років) дворазовою чемпіонкою України стала учениця 8 класу Анна Шкрет (на фото). Анна перемогла у з’їздах на одномісних санях та у командній гонці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі