47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Пилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликах


        У м.Кременці 1 - 4 серпня 2018р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту серед юніорів. Кращі молоді вітчизняні санкарі на кременецькому санкодромі змагались зі з’їздів на санкороликах.
Серед хлопців у перегонах на одномісних санях перемогу отримав учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). Роман на 0,06сек обійшов господаря траси Владислава Щербатка і на 0,25сек – львів’янина Ігора Стахіва.
Юний Даниїл Марціновський (8кл.) посів 7 місце.
Серед дівчат рівних не було минулорічній випускниці училища Олені Смазі. Друге місце посіла львів’янка Надія Антонюк, третє – Юліана Туницька з Кременця. Студентка ІІ курсу училища Наталія Драбінська показала п’ятий результат, першокурсниця Катерина Васильків фінішувала шостою, а дев’ятикласниця Олександра Мох – восьмою.
У командній гонці перемогу святкувала збірна Львівської обл.-ІІ, за яку виступали Роман Пилипів, Мирослав Левкович (вип. ЛУФК 2017р.) і Надія Антонюк. Друге місце посіли тернополяни, третє – збірна Львівщини-ІІ у складі Смаги, Марціновського та Стахіва.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанці