48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Пилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликах


        У м.Кременці 1 - 4 серпня 2018р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту серед юніорів. Кращі молоді вітчизняні санкарі на кременецькому санкодромі змагались зі з’їздів на санкороликах.
Серед хлопців у перегонах на одномісних санях перемогу отримав учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Роман Пилипів (на фото). Роман на 0,06сек обійшов господаря траси Владислава Щербатка і на 0,25сек – львів’янина Ігора Стахіва.
Юний Даниїл Марціновський (8кл.) посів 7 місце.
Серед дівчат рівних не було минулорічній випускниці училища Олені Смазі. Друге місце посіла львів’янка Надія Антонюк, третє – Юліана Туницька з Кременця. Студентка ІІ курсу училища Наталія Драбінська показала п’ятий результат, першокурсниця Катерина Васильків фінішувала шостою, а дев’ятикласниця Олександра Мох – восьмою.
У командній гонці перемогу святкувала збірна Львівської обл.-ІІ, за яку виступали Роман Пилипів, Мирослав Левкович (вип. ЛУФК 2017р.) і Надія Антонюк. Друге місце посіли тернополяни, третє – збірна Львівщини-ІІ у складі Смаги, Марціновського та Стахіва.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі