48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спорту


     У м.Кременці 5 – 8 серпня 2018р. відразу за юніорською першістю відбувся літній чемпіонат України з санного спорту у з’їздах на санкороликах.
Серед жінок у з’їздах на одномісних санях літньою чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р., на фото). Друге місце посіла місцева санкарка Юліана Туницька, третьою фінішувала Олена Смага (вип. ЛУФК 2017р.). Першокурсниця Катерина Васильків показала четвертий результат.
Серед чоловіків рівних не було львів’янину Антону Дукачу. Відразу за переможцем розмістилися кременчани Андрій Мандзій і Олександр Оболончик. Одинадцятикласник училища Роман Пилипів, переможець юніорської першості, посів 5 місце.
У командній гонці перемогу здобула команда Кременця. Збірна Львівської обл.-І у складі Стецків, Дукача і Ігора Стахіва на ІІ місці, збірна Львівщини-ІІ (Пилипів, Смага, Мирослав Левкович (вип. 2017р.)) – третя.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками