49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020


17-19 січня 2019р. на олімпійській, єдиній у світі натуральній санно-бобслейній трасі між швейцарськими комунами Санкт-Моріц і Челеріна, що у Швейцарії, відбувся IV етап молодіжного Кубка світу з санного спорту.
Традиційно змагання Кубка світу серед молоді проходять у двох вікових категоріях: юнаки і дівчата віком до 18 років та юніори до 20 років.
Старти санкарів юнацького віку викликали у Санкт-Моріці підвищений інтерес, адже наступного року власне на цій трасі відбудуться змагання ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор. З цієї причини збірна України цього віку була укомплектована юними спортсменами з олімпійською перспективою-2020.
Справжнім відкриттям змагань став виступ у Швейцарії п’ятнадцятирічної кременчанки Юліани Туницької, яка у перегонах на одномісних санях посіла ІІ місце серед дівчат. Відставання Юліани від переможниці – канадки Наталі Корлесс склало лише 0,141сек.
У з’їздах на двомісних санях серед дівчат (абсолютно новий вид санкарських змагань, який буде у програмі наступної юнацької олімпіади) десятку кращих замкнули учениці Львівського училища фізичної культури Каріна Юзв’як (11 кл.) та Олександра Мох (9 кл.) – на фото.
Ще один одинадцятикласник училища Роман Пилипів показав 22-ий результат на одномісних санях.
Серед юніорів екіпаж двомісних саней у складі кременчанина Ігора Гоя і вихованця училища Мирослава Левковича (вип. 2017р.) фінішував з восьмим результатом. Олена Смага (вип. 2017р.) закінчила змагання на 21 місці .
У командній гонці збірна України, за яку виступали Смага, Пилипів, Гой і Левкович, стала десятою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді