48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафеті


У м. Вінтенберзі (Німеччина) 25-27 січня 2019 р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту.
У з’їздах жінок на одномісних санях 21 місце на чемпіонаті посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Подвійну перемогу у цьому виді змагань здобули німецькі санкарі Наталі Гайзенбергер і Юлія Таубітц.
І в чоловіків рівних не було Феліксу Лоху з Німеччини. Українці Антон Дукач і Андрій Мандзій посіли 22 і 23 місця відповідно.
Екіпаж двомісних саней Андрій Лисецький/Ігор Стахів фінішував дев’ятнадцятим.
У командній естафеті збірна України у складі Стецків, Дукача, Лисецького і Стахіва показала дев’ятий результат. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі