49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафеті


У м. Вінтенберзі (Німеччина) 25-27 січня 2019 р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту.
У з’їздах жінок на одномісних санях 21 місце на чемпіонаті посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Подвійну перемогу у цьому виді змагань здобули німецькі санкарі Наталі Гайзенбергер і Юлія Таубітц.
І в чоловіків рівних не було Феліксу Лоху з Німеччини. Українці Антон Дукач і Андрій Мандзій посіли 22 і 23 місця відповідно.
Екіпаж двомісних саней Андрій Лисецький/Ігор Стахів фінішував дев’ятнадцятим.
У командній естафеті збірна України у складі Стецків, Дукача, Лисецького і Стахіва показала дев’ятий результат. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді