49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світу


Збірна команда України посіла 6 місце у командній естафеті на чемпіонаті світу з санного спорту серед юніорів, який 1-2 лютого 2019р. відбувся на санній трасі містечка Іглс, що є околицею Інсбрука (Автрія).
У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури, одинадцятикласник Роман Пилипів і Мирослав Левкович (вип. 2017р.). Компанію львів’янам склали кременецькі санкарі Юліана Туницька і Ігор Гой.
За усталеною традицією Міжнародної федерації санного спорту перші шість місць у кожному виді змагань беруть участь у квітковій церемонії нагородження.
В інших видах програми чемпіонату світу українці посіли такі місця: екіпаж саней-двійок Ігор Гой/Мирослав Левкович – 9-е, Юліана Туницька на одномісних санях – 22-е, Олена Смага (вип. ЛУФК 2017р.) – 26-е, Роман Пилипів – 29-е. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Українські санкарі завершили міжнародний сезон шостим місцем у БерхтесгаденіСтецків і Смага у топ-16 Кубка світу з санного спортуПилипів, Микиєвич і Бабура замкнули топ-10 світової першостіОлена Стецків на Кубку світу найкраще виступила у командній естафетіМарціновський, Микиєвич і Бабура у п’ятірці кращих на юнацькому Кубку світуНа етапі Кубка світу у Сігулді Олена Стецків двадцять перша На Кубку світу у Ліллехаммері Стецків і Левкович увійшли у топ-20Пилипів, Микиєвич і Бабура на зимовій олімпіаді посіли високе 6 місцеМирослав Левкович – четвертий лауреат молодіжного чемпіонату Європи з санного спортуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків восьма у естафетіНа зимовій олімпіаді у Швейцарії Олександра Мох замкнула першу десяткуНа Кубку світу у Альтенберзі Гой і Левкович замкнули двадцятку найсильнішихСтецків і Левкович змагались на етапі Кубка світу у ВістлеріМікієвич, Бабура, Мох у топ-5 юнацького Кубка світу з санного спортуСанкарі ЛУФК виконали вимоги для участі у зимовій юнацькій олімпіаді