Санний спорт : Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FIL

9-12 травня 2019р. у м.Цвікау (Німеччина) відбувся літній кубок FIL (Міжнародна федерація санного спорту) зі спусків на санкороликах.
Санкарі з 6 країн: Німеччини, Австрії, Польщі, Словаччини, Чехії та України різних вікових категорій змагалися у спусках на санній трасі з пластмасовим покриттям довжиною 350м та зі стартів.
У змаганнях зі стартів ІІ місце серед хлопців віком до 14 років посів учень 8 класу Львівського училища фізичної культури Богдан Бабура (на фото). Богдан лише 0,14сек поступився місцевому атлету. Серед дівчат однокласниця Бабури Анна Шкрет показала одинадцятий результат. Серед санкарів віком до 18 років Вадим Микиєвич (8 кл.) посів 10 місце.
У спусках на санкороликах Микиєвич шостий, Бабура і Шкрет – дев`яті.
    Завершувала змагання командна гонка. Збірна України у складі Бабури, Микиєвича і Шкрет посіла 4 місце. Перемогу здобула німецька збірна, на другому місці словаки, треті - чехи.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського олімпійського уроку - загальноучилищний крос 14 вересня 2019р.

Санний спорт

Олена Смага – літня чемпіонка України з санного спортуНа «Кубку Бони» рівних не було Васильків і МикиєвичуПилипів і Смага – переможці юніорського чемпіонату України зі з’їздів на санкороликахПилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятими