48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : В національному рейтингу п’ятиборців Федечко третій


Юрій ФедечкоФедерація сучасного п’ятиборства України опублікувала рейтинг кращих п’ятиборців країни станом на 29 березня 2013р.
Третім у рейтингу чоловіків іде минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури, ще юніор за віком Юрій Федечко. Юрій набрав 47 очків і поступається тільки лідерам національної збірної Павлу Тимощенку (м.Дніпропетровськ) та Дмитру Кирпулянському (м.Донецьк), у яких по 62 пункти. Зате в рейтингу юніорів Федечко перший.
Серед жінок колишня однокурсниця Юрія Зінаїда Батрак п’ята. Очолює жіночий рейтинг Вікторія Терещук (м.Київ). У категорії юніорок Зіна посідає другу сходинку після донечанки Анастасії Спас.
Рейтинг має визначальне значення при формуванні національних збірних України для участі у офіційних міжнародних змаганнях.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства