48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : В національному рейтингу п’ятиборців Федечко третій


Юрій ФедечкоФедерація сучасного п’ятиборства України опублікувала рейтинг кращих п’ятиборців країни станом на 29 березня 2013р.
Третім у рейтингу чоловіків іде минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури, ще юніор за віком Юрій Федечко. Юрій набрав 47 очків і поступається тільки лідерам національної збірної Павлу Тимощенку (м.Дніпропетровськ) та Дмитру Кирпулянському (м.Донецьк), у яких по 62 пункти. Зате в рейтингу юніорів Федечко перший.
Серед жінок колишня однокурсниця Юрія Зінаїда Батрак п’ята. Очолює жіночий рейтинг Вікторія Терещук (м.Київ). У категорії юніорок Зіна посідає другу сходинку після донечанки Анастасії Спас.
Рейтинг має визначальне значення при формуванні національних збірних України для участі у офіційних міжнародних змаганнях.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця