48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П'ятиборці ЛУФК – чемпіони України


У м.Дніпропетровську 13-16 квітня 2010р. пройшов чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків. Команда ЛУФК у складі Юрія Федечка, Максима Макогона (І курс) та Юрія Ткачука посіла І місце та стала чемпіоном України у командному турнірі. У особистій першості Юрій Федечко з результатом 4536оч. посів ІІ місце, Максим Макогін – на 5 позиції (4360оч.), Юрій Ткачук – десятий (4140оч.). Серед дівчат Валерія Пермикіна (11 кл.) зі сумою 3720оч. стала бронзовим призером, Зінаїда Батрак – на 7 місці (3576оч.).
За підсумками виступу до складу юнацької збірної команди України на участь у юнацькому (гр. «А») чемпіонаті Європи (11-16 травня, м.Варна, Болгарія) включені Юрій Федечко та Валерія Пермикіна, Максим Макогін – у резерві.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Валерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборства