48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П'ятиборці ЛУФК – чемпіони України


У м.Дніпропетровську 13-16 квітня 2010р. пройшов чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед юнаків. Команда ЛУФК у складі Юрія Федечка, Максима Макогона (І курс) та Юрія Ткачука посіла І місце та стала чемпіоном України у командному турнірі. У особистій першості Юрій Федечко з результатом 4536оч. посів ІІ місце, Максим Макогін – на 5 позиції (4360оч.), Юрій Ткачук – десятий (4140оч.). Серед дівчат Валерія Пермикіна (11 кл.) зі сумою 3720оч. стала бронзовим призером, Зінаїда Батрак – на 7 місці (3576оч.).
За підсумками виступу до складу юнацької збірної команди України на участь у юнацькому (гр. «А») чемпіонаті Європи (11-16 травня, м.Варна, Болгарія) включені Юрій Федечко та Валерія Пермикіна, Максим Макогін – у резерві.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

У першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятий