47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : За переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФК


     У м.Харкові 10-12 червня 2017р. відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства.
У змаганнях чоловіків на особисту першість переміг киянин Олександр Товкай, в активі якого 1441 очко. Слідом за переможцем розмістилися відразу четверо вихованців Львівського училища фізичної культури: ІІ місце посів Андрій Федечко (вип.2008р., на фото) - 1439 пунктів, ІІІє - Павло Зведенюк (вип.2009р.) - 1424 очки, IVе - Юрій Федечко (вип.2012р.) - 1399 очок, Vе -Дмитро Балюк (вип.2014р.) - 1392 очки.
19 місце на турнірі посів учень 9 класу училища Юрій Ковальчук, для якого це був перший старт у чотириборстві і серед елітних спортсменів.
У командній першості збірна Львівщини у складі Андрія Федечка, Зведенюка та Балюка на 127 балів випередила команду Києва і стала чемпіоном України. Бронзові медалі дісталися пентатлоністам з Дніпра.
У заліку серед молоді віком до 23 років та юніорів Дмитро Балюк став срібним призером.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді