47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Шістнадцятирічний Юрій Ковальчук змагався на юніорському чемпіонаті світу


      Учень 10 класу Львівського училища фізичної культури, шістнадцятирічний Юрій Ковальчук (на фото) в період з 7 до 16 квітня 2018р. змагався на чемпіонаті світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів віком до 19 років, який проходив у португальському містечку Кальдас-да-Ранья.
У змаганнях на особисту першість в одному з півфіналів Юрій набрав 1064 очки, що дало йому 19 місце (загальне 51е).
Кращим серед українців у Португалії став дніпровець Руслан Мосєйкін, який посів 34 місце.
Потрійну перемогу на чемпіонаті святкували єгипетські п’ятиборці, які зайняли весь п’єдестал пошани.
Успішний виступ єгиптян в особистих змаганнях сприяв і їхній перемозі у командній першості. Срібних призерів – збірну Угорщини вони випередили більш ніж на 100 пунктів. Українці розмістилися на 16ій підсумковій позиції.
У чоловічій естафеті Юрій Ковальчук разом з киянином Олександром Бубликом показав чотирнадцятий результат.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Микола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятийП’ятеро п’ятиборців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиНа Кубку Європи у Чехії Валентин Ільків посів 11 місцеЮрій Ковальчук – бронзовий лауреат «Міжнародного трофея з сучасного п’ятиборства»