48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Відмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенні


У м.Харкові 28 листопада – 1 грудня 2018р. відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства у приміщенні.
У категорії юнаків (вік до 18 років) подвійну перемогу святкували вихованці Львівського училища фізичної культури: з результатом 1176 очків переміг учень 11 класу Юрій Ковальчук (на фото), студент І курсу Валентин Ільків набрав другу суму – 1149 пунктів. Ще один першокурсник Андрій Зубач з 1062 очками посів 6 місце.
Відмінний виступ хлопців у особистій першості дозволив їм і у командних змаганнях не мати собі рівних. Збірна Львівщини у складі Ковальчука, Ільківа і Зубача випередила срібних призерів – команду м.Києва на 185 очків.
Серед дівчат цієї вікової категорії перемогла житомирянка Катерина Борчукова. Учениця 10 класу Ольга Клуннікова стала бронзовою призеркою. Відразу за Ольгою у табелі про ранги розмістилася першокурсниця Руслана Война. Учениця 9 класу Олександра Горлова набрала шосту суму.
У командній першості дівчата – чемпіонки України! 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Андрій Федечко – срібний призер чемпіонату Європи з сучасного п`ятиборстваП’ятиборці ЛУФК у топ-6 чемпіонату світуНа фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату України