49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті України


У м.Києві 7-9 лютого 2019р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
В змаганнях жінок подвійну перемогу святкували вихованки Львівського училища Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) і Зінаїда Батрак (вип. 2012р.): Валерія (на фото) стала зимовою чемпіонкою України, Зінаїда – віце-чемпіонкою. Ольга Клуннікова (10 кл.) посіла 7 місце.
І в командній першості Пермикіна і Батрак не мали собі рівних, правда, обидві сьогодні виступають за Центральний спортивний клуб Збройних сил України, що у Києві. Юна збірна команда Львівської обл., за яку виступали Клуннікова, Руслана Война (І курс) і Олександра Горлова (8 кл.), посіла 4 місце.
Серед чоловіків переміг киянин Павло Тимощенко. Вихованці ЛУФК Павло Зведенюк (вип. 2009р.), Юрій Федечко (вип. 2012р.), Дмитро Балюк (вип. 2014р.) і Андрій Федечко посіли відповідно 4, 5, 6, 9 місця.
У командному заліку Юрій Федечко – чемпіон у складі збірної м.Києва (також виступає за ЦСК ЗСУ), Павло Зведенюк, Дмитро Балюк і Андрій Федечко – срібні призери у складі збірної Львівської обл. Свою другу срібну нагороду на цих змаганнях Дмитро Балюк виборов у стартах серед п’ятиборців віком до 23 років. Ольга Клуннікова серед молоді п’ята. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррануАндрій Федечко визнаний найкращим спортсменом Львівщини