49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Валерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборства


У столиці Болгарії м.Софії 9-14 квітня відбувся ІІ етап Кубка світу-2019 з сучасного п’ятиборства.
В особистій першості серед жінок 18 місце посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна (вип. 2013р., на фото). Зинаїда Батрак (вип. 2012р.) в одному з трьох півфіналів набрала двадцяту суму і до фіналу не кваліфікувалася.
Кращий з українців Денис Павлюк з Києва серед чоловіків посів 34 місце. Юрій Федечко (вип. 2012р.) до фіналу також не потрапив.
Завершувала програму змагань у Софії змішана естафета. Українська пара Валерія Пермикіна і Денис Павлюк показала чотирнадцятий результат. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррануАндрій Федечко визнаний найкращим спортсменом Львівщини