49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату України


     Все «срібло» юніорського чемпіонату України з сучасного п’ятиборства, який 25-27 квітня 2019р. відбувся у Харкові, зібрали учні та студенти Львівського училища фізичної культури.
Серед юніорів віком до 19 років срібним призером чемпіонату став учень 11 класу Юрій Ковальчук (на фото). Студенти-першокурсники Валентин Ільків і Андрій Зубач посіли відповідно 8 і 10 місця. У командній першості у хлопців «срібло».
Серед дівчат срібною медалісткою стала десятикласниця Ольга Клуннікова. Студентка І курсу Руслана Война на ІІІ місці.
У командній першості Оля і Руслана знову «срібні». Слід додати, що у командному заліку дівчата змагались удвох, тоді як переможці – збірна Дніпра – були представлені трьома спортсменами.
Серед дівчат-чотириборок віком до 17 років чергове «срібло» дісталося учениці 9 класу Олександрі Горловій. Молодша сестра Олександри восьмикласниця Валентина Горлова набрала п’яту суму, а дев’ятикласниця Юлія Федун показала сьомий результат.
У командній першості дівчата "традиційно" другі.
Серед хлопців цієї вікової категорії Микола Санніков (10 кл) на п’ятому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррануАндрій Федечко визнаний найкращим спортсменом Львівщини