48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Ковальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості Чехії


  
     У м.Празі 4-5 травня 2019р. відбулася відкрита першість Чехії з сучасного п’ятиборства серед спортсменів віком до 19 років, участь у якій окрім господарів взяли гості з 11 країн світу, в тому числі України.
В змаганнях юнаків четверте місце у Празі посів учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук (на фото). За сумою чотирьох видів Юрій набрав 1 142 очки і лише одним пунктом поступився бронзовому призеру Матоушу Тумі з Чехії. Перемогу здобув ще один господар Якуб Малечек.
Відразу за Ковальчуком з різницею в одне очко зупинився студент-першокурсник Валентин Ільків.
Десятикласниця Ольга Клуннікова посіла 5 місце серед дівчат.
За результатами празьких стартів Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли місце у юніорській збірній України для участі у чемпіонаті Європи (м. Каунас (Литва), 9-16 червня).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця