49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Ковальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості Чехії


  
     У м.Празі 4-5 травня 2019р. відбулася відкрита першість Чехії з сучасного п’ятиборства серед спортсменів віком до 19 років, участь у якій окрім господарів взяли гості з 11 країн світу, в тому числі України.
В змаганнях юнаків четверте місце у Празі посів учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук (на фото). За сумою чотирьох видів Юрій набрав 1 142 очки і лише одним пунктом поступився бронзовому призеру Матоушу Тумі з Чехії. Перемогу здобув ще один господар Якуб Малечек.
Відразу за Ковальчуком з різницею в одне очко зупинився студент-першокурсник Валентин Ільків.
Десятикласниця Ольга Клуннікова посіла 5 місце серед дівчат.
За результатами празьких стартів Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли місце у юніорській збірній України для участі у чемпіонаті Європи (м. Каунас (Литва), 9-16 червня).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррануАндрій Федечко визнаний найкращим спортсменом Львівщини