46 років1971 - 2017
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П’ятиборці ЛУФК – чемпіони України у команді


     У м.Києві у програмі зимового чемпіонату України з сучасного п'ятиборства чемпіонські звання розіграли спортсмени юніорської та юнацьких вікових категорій.
Серед юнаків категорії «А», які змагалися у чотириборстві чемпіонами України у командному заліку стала команда Львівської обл. у складі учнів Львівського училища фізичної культури Остапа Зведенюка, Вадима Книшевича та Олександра Дикого. У сумі хлопці набрали 1729 очків і на 235 пунктів випередили дніпропетровську збірну.
У особистій першості Остап Зведенюк (на фото) – срібний призер. До результату Гордія Березнякова – учня Дніпропетровського УФК, який став переможцем Остап не дотягнув лише 3 очки. Вадим Книшевич посів 4 місце, Олександр Дикий п’ятий, Іван Горняков – шостий.
Серед триборок (дівчата кат. «В») десятикласниця Олександра Горенчук посіла ІІІ місце, а учениця 9 класу Анастасія Колосова – четверте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Клуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборства