47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Подвійний успіх братів Федечків на національному чемпіонаті


    У Києві 17-18 липня 2015р. відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
Змагання серед чоловіків на базі спортивного комплексу ЦСК ЗСУ закінчилися подвійним успіхом вихованців Львівського училища фізичної культури братів Федечків: чемпіоном України став старший Андрій (вип. 2008р.), віце-чемпіоном – Юрій (вип. 2012р.). Слід відзначити і молодого Дмитра Балюка (вип. 2012р.), який посів 7 місце. У командній першості Федечки разом з Павлом Зведенюком (вип. 2009р.) також не мали собі рівних.
І серед жінок місця на п’єдесталі були за вихованками ЛУФК: Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) стала срібною призеркою, Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) – бронзовою. Перемогла донечанка Анастасія Спас. У командному турнірі Пермикіна, яка сьогодні виступає за Київ, - чемпіонка, Зінаїда Батрак, Анна Куцериб (ІІ курс) і Олександра Горенчук (11 кл.) – бронзові призерки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді