48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ІІ юнацькі Олімпійські ігри: екватор змагань перейдений.


 
              У суботу, 23 серпня. в Нанкіні завершився сьомий змагальний день ІІ юнацьких Олімпійських ігор і, таким чином, екватор змагань перейдений.
Слідом за плаванням на арену вийшли такі медаломісткі види спорту як легка атлетика (37 видів змагань) і спортивна гімнастика (14).
Передсвятковий день виявився напрочуд вдалим для українських спортсменів - на їхньому рахунку відразу 6 олімпійських нагород.
Чемпіонкою Олімпійських ігор з тенісу стала киянка Ангеліна Калініна. Ангеліна перемогла у жіночому парному розряді разом з білорускою Іриною Шиманович. До речі, Шиманович стала срібною призеркою у одиночному розряді, а Калініна у поєдинку за "бронзу" поступилася литовці Аквілі Паразінскайте 3:6,5:7.
У стрибках у довжину з особистим рекордом 6 м 26 см перемогла запоріжанка Єлизавета Бабій.
Відразу дві нагороди вибороли учні Дніпропетровського УФК і обидві у метанні диска: серед дівчат срібною призеркою стала Альона Белякова (51м64см), з-поміж хлопців "бронзу" здобув Руслан Валітов (57м48см).
Дві медалі везе додому вихованець Харківського УФК №1 Владислав Грико. Владислав посів ІІ місце у вправах на гімнастичному коні і ІІІ – на кільцях.
За крок від п"єдесталу пошани у стрибках у висоту зупинився бердичівець Олександр Баранніков. Олександр, як і срібний, так і бронзовий призер, стрибнув на 214 см, але поступився їм за спробами.
7 місце у стрибках у воду з 10-метрової вишки посіла вихованка Луганського УФК Ганна Красношлик. Також сьомий результат у останньому виді важкої атлетики - вагової категорії понад 85 кг показав Євген Фесак з Білої Церкви. Перемогу тут здобув Сімон Мартіросян, який встановив новий юніорський рекорд світу - 391 кг у двоборстві.
Назагал, у сьомий день нанкінської олімпіади було розіграно 24 комплекти медалей. 8 золотих нагород в активі господарів: вони перемагали у гімнастиці, легкій атлетиці, сучасному п"ятиборстві, настільному тенісі. В активі росіян - 4 перших місця.
Таблиця загальнокомандного медального заліку після 7 днів змагань набрала такого вигляду:     
     1. Китай         -      25 - 9 - 12 = 46
     2. Росія          -      15 -11 - 7  = 33   
     3. Італія         -      6 -  5 - 4  = 15
     4. Угорщина   -      6 - 1  - 5 = 12
     5. США          -      5 - 1-  5   = 11
     6. Україна      -      4 - 5 - 5  = 14
     7. Великобританія-4 - 5 -4 = 13
     8. Франція     -      4 - 0 - 6  = 10
     9. Бразилія    -      3 - 4 - 1   = 8
    10.Таїланд      -      3 - 2 - 3   = 8
Автор Степан Родак. За матеріалами  www. galsports.com

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області