48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степана Родака обрали до керівництва НОК Львівщини


         25 вересня 2014р. у Львівському палаці мистецтв відбулися загальні збори Олімпійської ради Львівщини, на яких було обране нове керівництво відділення Національного олімпійського комітету у Львівській обл.
Головою відділення НОК на наступне олімпійське чотириліття став т.в.о. Голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський.
Одним з заступників Голови спортивний актив області обрав директора Львівського училища фізичної культури, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака (на фото). Іншими заступниками стали начальник управління молоді та спорту Юрій Майборода, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа та директор школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук. Обов’язки відповідального секретаря відділення поклали на Голову регіонального відділення Олімпійської академії України Оксану Вацебу.
Олімпійська рада обрала також виконком відділення, до складу якого увійшло 37 осіб.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Що таке «булінг» та чому про нього потрібно говорити?Шевченка з Яніною Соколовою слухали учні ЛУФКАкція на підтримку військовополонених українських моряківПровідні спортсмени ЛУФК дискутували про допінгБережімо наш скарб - рідну мову!Підсумки методичної декади у 2018 – 2019 навчальному роціСтудент ЛУФК Павло Коростильов – спортсмен року на ЛьвівщиніІрина Прокоп’як і Чінгіз Агаджанов – лауреати Форуму ігрових видів спорту«З Україною в серці»Психологічна студія у бібліотеці ЛУФКУчні ЛУФК зустрілись з Ігорем Засядковичем – дзюдоїстом і акторомВітаємо Волошин Мілану - переможця конкурсу патріотичної поезії до Міжнародного дня рідної мови!Флешмоб учасників проекту «Час читати» до Міжнародного дня рідної мовиУчні ЛУФК разом з Русланом Кошулинським перегорнули сторінки Революції Гідності Львівське училище фізичної культури втретє поспіль найкраще в Україні