47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степана Родака обрали до керівництва НОК Львівщини


         25 вересня 2014р. у Львівському палаці мистецтв відбулися загальні збори Олімпійської ради Львівщини, на яких було обране нове керівництво відділення Національного олімпійського комітету у Львівській обл.
Головою відділення НОК на наступне олімпійське чотириліття став т.в.о. Голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський.
Одним з заступників Голови спортивний актив області обрав директора Львівського училища фізичної культури, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака (на фото). Іншими заступниками стали начальник управління молоді та спорту Юрій Майборода, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа та директор школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук. Обов’язки відповідального секретаря відділення поклали на Голову регіонального відділення Олімпійської академії України Оксану Вацебу.
Олімпійська рада обрала також виконком відділення, до складу якого увійшло 37 осіб.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ областіМарія Городня – мультимедалістка юнацького чемпіонату України з плаванняВідійшла у вічність Стефанія СтаткевичУчні ЛУФК ознайомилися з діяльністю телерадіокомпанії “Перший Західний”«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні. І наше діло праведне й святе»ЛУФК розпочало співпрацю з міжнародним центром «Європейська інтеграція України»Вчителі зі спорту ЛУФК обговорили питання протидії допінгуАліна Цюрпалевич – переможниця міжнародного тенісного турніру у ЄгиптіМарія Городня – бронзова призерка юніорського чемпіонату України з плаванняОксана Вацеба взяла участь у засіданні комісії НОК День Свободи і Гідності у ЛУФК«А ми тую стрілецькую славу збережемо»