47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Степана Родака обрали до керівництва НОК Львівщини


         25 вересня 2014р. у Львівському палаці мистецтв відбулися загальні збори Олімпійської ради Львівщини, на яких було обране нове керівництво відділення Національного олімпійського комітету у Львівській обл.
Головою відділення НОК на наступне олімпійське чотириліття став т.в.о. Голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський.
Одним з заступників Голови спортивний актив області обрав директора Львівського училища фізичної культури, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака (на фото). Іншими заступниками стали начальник управління молоді та спорту Юрій Майборода, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа та директор школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук. Обов’язки відповідального секретаря відділення поклали на Голову регіонального відділення Олімпійської академії України Оксану Вацебу.
Олімпійська рада обрала також виконком відділення, до складу якого увійшло 37 осіб.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!