47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Учні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти


    Учні Львівського училища фізичної культури під опікою вчителя біології Лілії Таранової дуже ретельно готувались до Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який відбувся 4 жовтня 2018 року у рамках відзначення Всесвітнього дня тварин.
 Хтось малював плакати на захист братів наших менших або портрети улюблених тварин, хтось писав твори і віршував. Найцікавішими роботами виявились: вірш семикласниці Анни Хіміч, присвячений улюбленому песику Блеку, малюнки восьмикласниці Софії Твердохліб, твір семикласника Дениса Хмельовського про хом’ячка. А учениця 7 класу Анна Єлманова збудувала мініатюрну хатинку для котиків, адже дуже вболіває за чотирилапих пухнастих безхатьків. Заслуговує на увагу проект десятикласниць Марії Алєйнікової і Ольги Клуннікової «Не вбивай заради краси».
Семикласники до того ж мали приємну нагоду поспілкуватись з давнім приятелем нашого закладу письменником Василем Прухницьким, життєвими захопленнями якого є тварини, спорт і філателія. Пан Василь презентував присутнім свої книги «Живий індикатор природи», «Мій заповідник», «Походеньки жабеняти Яреми».
Василь Прухницький почав розповідь з історії створення книги «Живий індикатор природи», відкривши секрет, чому почав збирати марки, присвячені жабам, і як саме п’ятистендова марочна експозиція перевтілилась у книгу, що «несе в собі емоційний запал авторських захоплень марками та природою». Згодом заінтригував присутніх різноманітними цікавинками зі світу жаб, які навіть можуть бути… наставниками спортсменів у багатьох видах спорту! Викликали жвавий інтерес у присутніх  оповідки про домашніх улюбленців з книги «Мій заповідник» і, наостанок, новоспечені учасники проекту «Час читати» перегорнули сторінки нової книги Василя Прухницького «Походеньки жабеняти Яреми». Маємо надію, що сьогоднішні семикласники, як й інші читачі бібліотеки училища, які звертатимуться до надзвичайно цікавих книг пана Василя не лише поповнять власні знання, а й вчитимуться любити і берегти довкілля.
Дякуючи за гарне спілкування, семикласники подарували Василеві Прухницькому молюска і розповіли, як за ним доглядати, а ще познайомили письменника з тваринками у шкільному зоокутку.
Під час заходу юні спортсмени залюбки взяли участь у вікторині, наввипередки демонструючи свої знання тваринного світу. Найобізнанішою виявилась Владислава Калинка, яка стала лідером інтелектуальних перегонів.
Винуватці свята, мешканці зоокутка: черепаха, рибки, шиншили, молюски одержали від учнів безліч смаколиків. Ось таким насиченим різними подіями, цікавим і змістовним видався урок доброти для вихованців Львівського училища фізичної культури.
Зустріч з письменником Василем Прухницьким проведено у межах Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
 
Підготувала Олена Сторожук
Фотосупровід заходу (http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Vseukrayinkyj_urok_dobroty_u_LUFK.html) Андрія Харковського
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!«Гордіться, що ви – українці!» Плавчиня Марія Городня тріумфувала на міжнародних змаганнях у словацькому ПопрадіУ Львівському училищі фізичної культури підняли олімпійський прапорУчні та студенти ЛУФК здавали тести із загальнофізичної підготовленостіIV літні юнацькі Олімпійські ігри відбудуться у Сенегалі Дніпрянин Олег Вередиба – перший медаліст ІІІ юнацьких Олімпійських ігорУчні ЛУФК долучились до Всеукраїнського уроку доброти Міжнародний день музики у товаристві Олесі ФранкоУ ЛУФК презентували книгу «Голос війни: історії ветеранів»Анастасія Скорупська – переможниця «Кубку Галичини» з тенісуДень фізичної культури і спорту у ЛУФК відзначали у Стрийському паркуСтепан Родак і Оксана Вацеба – заступники голови Львівського відділення НОК УкраїниЧудик і Наумова виборюватимуть медалі юнацької олімпіадиІз Днем Незалежності України!