48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Як учні ЛУФК допомагали місту стати чистим


          У межах екологічної декади «ЕКО-2019» на урок сталого розвитку (викл. Ірина Фігурна) до учнів 8-Б класу (кл. керівник Анна Кондратюк) Львівського училища фізичної культури завітала методист Львівського міського еколого-натуралістичного центру Тетяна Гурська.
          Пані Тетяна розповіла спортсменам про основні принципи та правила сортування сміття, як воно переробляється у подальшому, для чого його потрібно сортувати і як сьогодні складається ситуація з побутовими відходами у Львові, а також про наслідки бездумного засмічення довкілля.
          Далі на учнів чекав тренінг «Допоможи місту стати чистим». Команди сортували уявне сміття та, приміряючи на себе роль мера міста, пропонували вирішення проблеми побутових відходів. З незначною перевагою дівчата одержали перемогу над хлопцями.
           Але спортсмени закладу не лише віртуально вчаться берегти навколишнє середовище, але й залюбки прибирають територію училища, висаджують дерева та квіти, усвідомлюючи, що чистота довкілля залежить від кожного з нас.
             Захід проведено у рамках проекту «Час читати».
Підготувала Олена Сторожук
Світлини (ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Uchni_LUFK_vchatsya_beregty_dovkillya.html ) Аліси Коротаєвої
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Непрофільні види

Непрофільні види

Стуй, Лівач, Ткач і Хавалджи – дами ордену Княгині ОльгиАліна Крук – дворазова чемпіонка України з плавання на «короткій воді»Марія Городня – триразова медалістка юніорського чемпіонату України з плаванняП’ятнадцять вихованців ЛУФК стартують на ІІ Європейських іграхУ Львівському училищі фізичної культури прощалися з шкільним життямКращих учнів ЛУФК відзначили преміями канадського Фонду ім.Володимира Кузя «Ми віримо глибоко в українське молоде покоління, що прийде після нас…» Проект «Час читати» успішно фінішував у ЛУФК Прем’єра книги Василя Прухницького «Покутська вишиванка» у ЛУФКУ день святого Юрія Львівське училище фізичної культури звітувало про здобуткиОльга Цімко – бронзова призерка Кубку Європи з боротьби дзюдоУ Всесвітній день вишиванки згадаймо незламних українців!Вишиванка – одяг вільних!Шануй національні традиції! Одягни вишиванку!ЛУФК фестивалить!