Непрофільні види : Марія Городня – володарка чотирьох «золотих» нагород відкритого Кубка Львова-2020 з плавання

Упродовж 5-6 вересня 2020 року на блакитних доріжках відкритого 50-метрового плавального басейну Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м.Львові тривав вже традиційний, третій за порядком, відкритий Кубок Львова «Lviv Open Cup», проведений в рамках святкових заходів до 200-річчя українського плавання. З дотриманням санітарно-гігієнічних вимог на армійській базі змагалися майже 200 юних плавців, які представляли команди 21 спортивних осередків України, які змагалися в трьох вікових категоріях:
•юнаки: дівчата 2007-2008 р.н.; юнаки 2006-2007 р.н.
•юніори: дівчата 2005-2006 р.н.; юнаки 2004-2005 р.н.
•молодь: дівчата 2003-2004 р.н.; юнаки 2002-2003 р.н.
Однією із героїнь цьогорічного відкритого Кубку Львова виявилася десятикласниця Львівського коледжу спорту Марія Городня (на фото), яка окрім того, що в надзвичайно урочистій атмосфері отримала посвідчення майстра спорту України з рук Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчинова та срібного призера Олімпійських ігор і чемпіона світу з плавання Дениса Силантьєва, виборола ще й чотири золоті медалі.
Зокрема, Марія переконливо й в красивому стилі здобула перемоги серед юніорок на дистанціях 50 метрів батерфляєм (31.17); 200 метрів вільним стилем (2:10.21); 200 метрів комплексним плаванням (2:30.34) та 400 метрів комплексним плаванням (5:10.46).
Окрім 4 золотих нагород Марії Городньої, представники коледжу здобули на Кубку Львова з плавання ще 10 медалей: 1 золоту, 5 срібних та 4 бронзові медалі.
Так, однокласник Городньої Олег Тарас не залишив нікому шансів на дистанції 200 метрів на спині, перемігші з результатом 2:23.51 серед юніорів, а на дистанції 100м на спині фінішував третім.
Відзначилися також і представники відділення сучасного п’ятиборства, продемонструвавши неабиякий рівень плавальної підготовки.
Зокрема, восьмикласник Святослав Стахурський був двічі другим на дистанціях 50 та 100 метрів брасом та серед юнаків.
В молодіжній категорії помітними були успіхи сестер Горлових: учениця 11 класу Олександра Горлова виборола срібну медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм та 3 бронзові нагороди (50, 100, 200 метрів вільним стилем відповідно), Молодша з сестер Валентина Горлова, яка навчається в 10 класі, двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу за результати на спринтерських дистанціях 50 метрів брасом та 50 метрів вільним стилем.
Варто відзначити, що Олег Тарас на 50-метровій дистанції фінішував четвертим в плаванні на спині серед юнаків. Четвертою виявилася й Валентина Горлова на дистанції 200 метрів вільним стилем серед молоді.

Підсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"День Соборності УкраїниВипускника коледжу відділення легкої атлетики, Свища Ярослава Степановича призначено ректором ЛДУФК