Непрофільні види : Юлія Ткач – найуспішніша випускниця Львівського коледжу спорту у 2020 році

Вже традиційно, поруч із визначенням кращих спортсменів року з нагоди Дня закладу, Львівський коледж спорту сформував символічний рейтинг найуспішніших випускників.
       Очолила рейтинг випускниця відділення вільної боротьби, заслужений майстер спорту України Юлія Ткач.   У убогий на спортивні події 2020 р. Юлія втретє у своїй кар’єрі стала чемпіонкою Європи з жіночої боротьби.
       На другій позиції рейтингу вихованець відділення велоспорту, заслужений майстер спорту Роман Гладиш. Роман – срібний призер чемпіонату Європи та п’ятий лауреат Кубка світу з велоперегонів на треку.
      Третя у рейтингу борчиня, заслужений майстер спорту, володарка олімпійської ліцензії у Токіо – 2020 Оксана Лівач.
      Звітного 2020 року Оксана Лівач виборола срібну медаль чемпіонату Європи, стала переможницею Київського міжнародного турніру, посіла III місце у світовому рейтинговому турнірі у Італії.
     На четвертій позиції заслужений майстер спорту з кульової стрільби Олег Царьков. В доробку Олега у 2020 р. срібна медаль чемпіонату Європи з пневматичної зброї.  Олег Царьков є також володарем путівки на поїздку у олімпійське Токіо.
    П’яте місце посідає дворазова бронзова призерка чемпіонату Європи з велоперегонів на треку, майстер спорту міжнародного класу Тетяна Клімченко.
    На шостій позиції ще одна борчиня, майстер спорту міжнародного класу Ангеліна Лисак. Ангеліна – бронзова призерка чемпіонату Європи з жіночої боротьби, переможниця світового рейтингового турніру у м. Римі (Італія).
   Сьома у рейтингу велосипедистка Анна Нагірна. Анна стала бронзовою призеркою у командній гонці на чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку, а також посіла 12 місце на чемпіонаті світу, що дозволило здобути їй олімпійську ліцензію.
   Недавня випускниця коледжу і наймолодша у цьому рейтингу Юлія Бірюкова посідає восьме місце у рейтингу. В активі Юлії бронзова медаль чемпіонату Європи з велоперегонів на треку, а також 4 місце на молодіжній континентальній першості.
   Ще одна бронзова призерка чемпіонату Європи з жіночої боротьби Алла Черкасова на дев’ятій позиції. Алла – заслужений майстер спорту, володарка олімпійської ліцензії у Токіо – 2020.
    Замикає символічну десятку кращих Заслужений майстер спорту, бронзовий призер Бразильської олімпіади Тарас Міщук. 2020 р. Тарас став бронзовим призером Кубка світу з веслування на каное.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Флешмоб "Біла картка"ВШАНУВАННЯ ПАМʼЯТІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ДМИТРА СИДОРУКА ТА ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ПАМʼЯТЬПідсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"