48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Для випускників ЛУФК пролунав останній дзвоник


    Для випускників Львівського училища фізичної культури пролунав останній дзвоник. Провести спортсменів у доросле життя, крім педагогів та батьків, прийшли заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, декан факультету фізичного виховання університету ім. І. Боберського Роман Петрина, спеціаліст управління молоді та спорту Львівської міської ради Галина Куречко,голова Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Роман Шиманський, головний лікар обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа, голова Львівської обласноїфедерації стрільби з лука Олександр Калиніченко, а також ексклюзивні гості – розпорядники канадського фонду імені Володимира Кузя Віра Маланчій та Богдан Колос.
       З напутнім словом до випускників звернулись директор училища, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Степан Родак, класний керівник 11-В класу Ольга Климків тамама однієї з випускниць Юлія Шепіленко, до речі, теж випускниця училища, учасниця ХVIII зимових Олімпійських ігор. До побажань доєднались і гості урочистості, вітаючи головних винуватців свята – випускників, які впродовж навчання високими спортивними здобутками прославляли свій заклад, наше місто і Україну.
       Вже традиційно гості з міста Торонто Віра Маланчій і Богдан Колос вручили кращим учням училища премії Фонду ім. Володимира Кузя. У добру путь випускників благословив отець Любомир з церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці.
Видалась також приємна нагода вручити відзнаки кращих тренерів училища у 2017 році вчителю вільної боротьби Олександру Раковському та вчителю велоспорту, Заслуженому тренеру України Андрію Каргуту.Відділення вільної боротьби та велоспорту, які очолюють Олександр Раковський та Андрій Каргут, сьогодні є найкращими не тільки в училищі , а й в Україні і поза її межами. А особисті учні тренерів Оксана Чудик,   Романа Вовчак , Анастасія Алпєєва, Марія Томищ та Олег Канака перемагали на чемпіонатах Європи і світу.
 На завершення винуватці свята щиро подякували своїй альма-матер за найкращі роки, проведені в її стінах, та запустили у небо повітряні кульки з омріяними бажаннями. За традицією випускники пройшли під аркою з вишитих рушників на долю, на щастя. І під малиновий передзвін останнього дзвоника прощалися з шкільним життям.
Підготувала Олена Сторожук
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

З нагоди ЄЮОФ у Львівському училищі фізичної культури підняли Олімпійський прапорВітаємо Перевізник Сандру - переможницю конкурсу на кращу інтернет-презентацію класного колективу!Павло Коростильов і Алла Черкасова – найкращі спортсмени Львівщини у 2018р.«Україна починається з тебе»У Львівському училищі фізичної культури засідав «педагогічний трикутник»Веселих і радісних Різдвяних свят бажає Вам колектив Львівського училища фізичної культури!З НОВИМ РОКОМ! Львівські плавчині Аліна Крук і Марія Городня відзначилися на «Дьйор Овпен» в УгорщиніМ.Грушевський – будівничий української державностіМарія Городня – юна надія львівського плавання«Потисни руку чемпіону»Вітаємо! Санніков Микола – найрезультативніший переможець шкільних олімпіад!Степан Родак: «Систему резервного спорту на Львівщині треба зберегти»Як учні ЛУФК пізнавали себе Оксана Вацеба обговорила співпрацю з ДЮСШ області