Непрофільні види : Дайджест участі вихованців ЛУФК у бразильській олімпіаді

З 5 до 21 серпня 2016р. у м.Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбулися ХХХІ літні Олімпійські ігри, участь у яких у складі збірної команди України взяли 15 вихованців Львівського училища фізичної культури. Ще п’ятеро змагалося під прапорами інших країн.
З бронзовою олімпійською медаллю повертається додому минулорічний випускник училища Тарас Міщук (на фото). Тарас разом з хмельничанином Дмитром Янчуком посів ІІІ місце у перегонах на двомісних човнах-каное на дистанцію 1000м.
У перегонах на одномісних каное на дистанцію 200м 12 місце посів Олег Тарновський (вип. 2009р.), який у Ріо презентував Молдову. У півфіналах Олег показав дев'ятий результат – до фіналу «А» його не впустив майбутній чемпіон Юрій Чебан, який замкнув фінальну вісімку.
Рідний брат Олега Сергій, який також виступав за Молдову, посів ІІІ місце у перегонах на каное-одиночках на 1000м. Однак, передзмагальний допінг-тест Сергія Тарновського виявився позитивним і Міжнародна федерація каное (ICF) відсторонила його від подальшої участі у олімпійських змаганнях. А брати Тарновські ще повинні були змагатись у каное-двійках на 1000м, де вважались одними з фаворитів.
В змаганнях з жіночої боротьби срібною призеркою олімпіади у ваговій категорії до 48кг стала Марія Стадник (вип. 2008р.), яка уже третій олімпійський цикл виступає за Азербайджан. Причому Марія як ніколи була близька до олімпійського «золота» - японці Ері Тосака вона поступилася одним балом (2:3) на останніх секундах фінального поєдинку.
На олімпійський борцівський подіум зійшла ще одна «азербайджанка» Наталія Синишин (вип. 2005р.). Наталія виборола бронзову медаль у вазі до 53кг.
Українські представники відділення боротьби ЛУФК у Ріо виступили менш вдало: Юлія Ткач посіла 9 місце у вазі до 63кг, Юлія Хавалджи і Алла Черкасова – 11 місце у категоріях до 53 і 75кг, Оксана Гергель і Андрій Квятковський – 13е у 58 і 65кг.
Збірна жіноча команда України з фехтування на шпагах була представлена у Бразилії трьома вихованками училища. У особистій першості Яна Шемякіна (вип. 2006р.), на жаль, не зуміла повторити свій лондонський успіх, де стала олімпійською чемпіонко, і посіла 13 місце. Ксенія Пантелєєва (вип. 2013р.) вибула на стадії 1/16 змагань і у підсумковому протоколі зайняла 27 сходинку. У командних змаганнях дівчата, до яких ще приєдналась Анфіса Почкалова (вип. 2009р.), у стартовому поєдинку перемогли господарок – бразильських мушкетерок 45:32, а у 1/4 фіналу поступились лідерам світового рейтингу – китаянкам 34:42. У підсумку у збірної України 8 місце.
Троє вихованців училища взяли участь у стрілецькому олімпійському турнірі. Найвдалішим слід вважати виступ Олега Царькова (вип. 2008р.), Олег кваліфікувався до фіналу у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м, де посів 8 місце. У стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень Царьков десятий, а у стрільбі лежачи – дванадцятий.
Близьким до фіналу у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м був другокурсник Павло Коростильов. Перед заключною серією кваліфікаційного етапу Коростильов був серед лідерів, однак у одному з останніх пострілів пістолет дав осічку і Павло не встиг закрити мішень. У підсумку у Павла 16 місце. У стрільбі з пневматичного пістолета Павло показав 35 результат.
Роман Бондарук (вип. 1992р.) у швидкісній стрільбі з пістолета набрав одинадцяту суму. Першу половину кваліфікації Роман провів не надто впевнено, набравши 286 пунктів. У другій показав 293 очки і 579 у сумі, однак це дозволило йому посісти лише 11 місце.
Легкоатлетка Христина Стуй (вип. 2005р.), яка є бронзовою призеркою лондонської олімпіади у естафеті 4х100м, у Ріо виступила менш успішно. У бізі на 100м Христина показала лише 41ий результат – 11,57сек. У естафеті 4х100м, де Христина була запасною, збірна України посіла 6 місце.
У змаганнях з сучасного п'ятиборства Андрій Федечко (вип. 2008р.) посів 26 місце, а у груповій гонці з велоперегонів на шосе ще один представник Азербайджану Максим Аверін (вип. 2001р.) не фінішував.
В останній день олімпійських змагань 7 місце у групових гімнастичних вправах у складі збірної України виборола Анастасія Возняк. Свій шлях до олімпійської команди Настя розпочинала у Львівському УФК, аж поки не переїхала у Київ у відому школу Дерюгіних.

Підсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"День Соборності УкраїниВипускника коледжу відділення легкої атлетики, Свища Ярослава Степановича призначено ректором ЛДУФК