47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Віталій Вергелес – переможець ІІ етапу Кубка світу, у Міщука – «бронза»


         
     У національному олімпійському центрі водних видів спорту «Рачіце», що в півгодини їзди від чеської столиці, 27-29 травня 2016р. відбувся ІІ етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное.
У перегонах на каное-четвірках на дистанцію 200м переможцем став український екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Віталія Вергелеса, одесця Дениса Коваленка та полтавчан Дениса Камерилова і Едуарда Шеметила. Українці подолали веслувальний спринт за 34,978 сек і на 0,278 сек випередили команду Канади. ІІІ місце і бронзові медалі в активі чеських веслярів.
Свою другу нагороду на цих змаганнях, на цей раз бронзову, Вергелес і Камерилов здобули у каное-двійці на 200м.
Але вся увага вітчизняних фахівців веслування була прикута до фінального заїзду каное-двійок на 1000м, де у боротьбі за місце у олімпійській збірній зійшлися два українські дуети у складі минулорічного випускника училища Тараса Міщука і хмельничанина Дмитра Янчука та волинян Андрія Рибачука і Юрія Вандюка.
Боротьба вийшла надзвичайно напруженою. На позначці 205м у обидвох екіпажів одинаковий час – 54,103 сек. Але на половині дистанції Янчук/Міщук уже попереду майже на дві секунди. На позначці 750м Янчук/Міщук виходять у лідери перегонів і їхня перевага над Рибачуком/Вандюком досягає трьох секунд. На фініші волиняни докладають надзусилля, щоб переломити хід гонки, але скорочують відставання лише до 1,5 сек. У підсумку Янчук/Міщук посіли ІІІ місце, Рибачук/Вандюк фінішували четвертими. Отож, як і у Дуйсбурзі тиждень тому, перевага у відборі за Янчуком і Міщуком.
А перемогу у цьому виді програми здобули вихованці львівської школи веслування брати Олег і Сергій Тарновські, які сьогодні представляють Молдову. Обидва у свій час також навчалися і вдосконалювали свою майстерність у Львівському УФК.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Подвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиУспішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслуванняІ веслувальники ЛУФК найкращі в УкраїніДо європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафонуАнастасія Горлова – переможниця Кубка світу з веслуванняІлона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФАндрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорівДо блискучого виступу українців на Кубку світу доклалися Міщук і Горлова