48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : У Горлової і Кришталь човни стрімкі.


 

У м. Дніпропетровську 29липня – 2 серпня 2010р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед учнів ДЮСШ і СДЮШОР «Стрімкі човни».
Трьохразовою переможницею чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова. разом з одинадцятикласницею Олександрою Кришталь Настя спочатку двічі перемогла у заїздах байдарок-двійок на 500м. (час – 1.58,40) і 1000м.(4.17,32), а потім ще й довела, що рівних їй в Україні немає і в байдарці-одиночці (К-1) 500м. Настя подолала за 2хв.13,6сек. Олександра ж змагалась за звання сильнішої веслярки на дистанції 1000м., де фінішувала третьою. Однак, цього виявилося достатньо, щоб звернути на себе увагу тренерів юніорської збірної команди України на наступний сезон.

В змаганнях веслярів-каноїстів учні ЛУФК Ростислав Бандуровський та Юрій Фарисей фінішували третіми у «двійці» на 1000м.(4.18,6) та четвертими на 500м.(2.,1,74).
В каное-одиночці на 1000м. Фарисей також четвертий з часом 4.43,98.

джерело: http//www.veslo.org.ua
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду