50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Ілля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОР


        У м.Умані 23-25 липня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед команд ДЮСШ і СДЮШОР.
       Серед хлопців вікової категорії до 14 років дворазовими переможцями чемпіонату стали учні 9 класу Львівського коледжу спорту Ілля Горлов та Денис Венгер. Ілля та Денис почергово перемогли у перегонах на каное-двійках на дистанції 500 і 1000м.
       Учениці 8 класу Марія Жук та Анастасія Федорчак вибороли срібні нагороди у байдарці-двійці на 500м. На дистанції 200м дівчата посіли 6 місце.
       Ще один восьмикласник Іван Козороз фінішував п'ятим у байдарці-одиночці на дистанції 1000м та сьомим - на 200м.
       Учениця 11 класу Вікторія Дячук стала п'ятою у байдарці-одиночці на 500м та двічі шостою на 200 і 1000м серед дівчат віком до 16 років.
      Однокласник Дячук Сергій Данько у парі з десятикласником Артемом Ямковим показали сьомий результат у заїздах каное-двійок на 200м.
    Усі зазначені учні, окрім Івана Козороза, виступали в Умані за львівську СДЮШОР "Веслярик", звідки прибули на навчання до коледжу. Іван Козороз - вихованець київської ДЮСШ №7.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Софія Поцюрко - четверта лауреатка міжнародної веслувальної регати "Олімпійські надії"Одинадцятикласниця Софія Поцюрко - четверта лауреатка юніорського чемпіонату світу з веслуванняВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світуВихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслуванняІлля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОРВихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каноеВихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування