47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Успішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслування


       У м. Дніпрі впродовж 1-5 липня 2017р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное – основні національні змагання з цього виду спорту, за результатами яких буде сформована збірна команда України для участі у чемпіонатах Європи та світу.
Дніпровські старти виявилися успішними для вихованців Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука, Анастасії Горлової (обидвоє вип. 2015р.) та Віталія Вергелеса (вип.2007р.), які вибороли собі путівки на європейські та світові веслувальні форуми.
Тарас Міщук разом зі своїм сталим партнером останніх років хмельничанином Дмитром Янчуком здобув перемоги у каное-двійці на 500 і 1000м, а Віталій Вергелес у складі збірного екіпажу відзначився у каное-четвірці на 200 і 1000м. Свою  третю золоту медаль Вергелес разом з Денисом Камериловим з Полтави виборов у каное-двійці на 200м, а на 500м фінішував відразу за Міщуком і Янчуком.
Анастасія Горлова у парі з полтавчанкою Марією Кічасовою перемогла у байдарці-двійці на 200м та показала другий результат на дистанції 500м. Окрім того, Настя стала бронзовою призеркою у одномісному човні на 200м.
Слід відзначити і успішні виступи сьогоднішніх студентів училища - Сергія Нагорного (на фото), Тараса Мазовського, Софії Коваль і Зоряни Михальської, які ще вчора виступали у юніорській віковій категорії.
Зокрема, Сергій і Тарас у квартеті з волинянами Віктором Свиридюком та Володимиром Троцюком перемогли у перегонах на каное-четвірках на 500м і посіли ІІІ місце на 200м. Окрім того, Сергій Нагорний став бронзовим призером у каное-одиночці на 200м.
Софія Коваль разом з Зоряною Михальською відзначилися у байдарці-четвірці на 200м, де здобули срібні нагороди. У парі  з полтавчанкою Катериною Сидорук Софія стала бронзовою медалісткою у байдарці-двійці на 1000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиУспішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслуванняІ веслувальники ЛУФК найкращі в УкраїніДо європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафонуАнастасія Горлова – переможниця Кубка світу з веслуванняІлона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФАндрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорів