47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Подвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонаті


      У м. Полтаві 16-20 серпня 2017р. відбувся командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.
У перегонах на каное-четвірках на дистанцію 200м бронзові медалі чемпіонату вибороли студенти Львівського училища фізичної культури Дмитро Озимок (І курс) та Кирило Федечко (ІІ курс). Асистували хлопцям львів’яни Станіслав Костра та Роман Штикало. На дистанції 1000м львівський екіпаж фінішував четвертим.
На дистанції 500м Дмитро Озимок (на фото) повторив свій «бронзовий» успіх разом з Кострою, Станіславом Львовом та Володимиром Бородульком.
Учениця 11 класу училища Іванна Андрухів разом з третьокурсницею Софією Коваль посіла 4 місце у перегонах на двомісних байдарках на 200м та 6 місце у одномісному човні на 500м.
Екіпаж чотиримісної байдарки у складі Андрухів, Коваль, Зоряни Михальської (ІІ курс) та Ольги Шостак (вип.2015р.) двічі приходив на фініш четвертим на дистанціях 200 і 500м. Дівчата посіли також п’яте місце у естафеті К-14х500м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
21-26 травня відбудуться вступні іспити з вільної боротьби (юнаки) в спеціалізованому залі боротьби училища, вул.Кн.Ольги, 1
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Міщук, Горлова і Вергелес демонструють високу форму на Кубку УкраїниВеслувальники ЛУФК блискуче розпочали змагальний сезонВеслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиУспішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслуванняІ веслувальники ЛУФК найкращі в УкраїніДо європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафонуАнастасія Горлова – переможниця Кубка світу з веслування