Веслування на байдарках і каное : Анастасія Горлова – чотириразова чемпіонка України, Сергій Нагорний – чотириразовий срібний призер

У м.Дніпрі відразу за юніорським чемпіонатом України звання найсильніших веслувальників на байдарках і каное 21-23 травня 2018р. розіграла молодь віком до 23 років.
В змаганнях жінок-байдарочниць чотириразовою чемпіонкою України стала вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип.2015р.). Настя (на фото) перемогла у байдарці-одиночці та байдарці-двійці на 200м та у байдарці-четвірці – на 200 і 500м.
У байдарці-двійці на 500м бронзовими призерками стали Софія Коваль (ІІІ курс) та Зоряна Михальська (ІІ курс). Слідом за дівчатами у складі збірного екіпажу фінішувала Ольга Шостак (вип. 2015р.).
Серед каноїстів дві золоті медалі в активі Тараса Міщука – колишнього однокурсника Горлової. У парі з ковельчанином Віктором Свиридюком Тарас посів перші місця у перегонах на двомісних човнах на дистанції 500 і 1000м. Слідом за переможцями двічі другим на фініші був студент ІІІ курсу Сергій Нагорний. Асистував Сергію рівненчанин Андрій Шкарнега.
Ще два «срібла» Нагорний виборов у каное-двійці та каное-четвірці на 200м. У каное-четвірці у човні разом з Сергієм веслували Тарас Мазовський (ІІ курс) та Андрій Корець (вип. 2017р.).
У каное-четвірці на 500 і 1000м Корець також другий. Переможцем у чотиримісному каное на 1000м у складі збірного екіпажу став Олександр Шеметило (вип. 2016р.), а ІІ місце посів Кирило Федечко (ІІ курс).
Свою другу нагороду на чемпіонаті, на цей раз бронзову, Тарас Мазовський виборов у каное-одиночці на 200м.
Цікаво, що у заїздах на каное-двійках на 500м Тарас разом з дніпрянином Денисом Філатом показали найкращий результат, однак виступали хлопці поза конкурсом.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня