Веслування на байдарках і каное : Дмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каное

На живописному гірському озері італійського курортного містечка Ауронцо-ді-Кадоре 28 червня – 1 липня 2018р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
         У категорії юніорів дворазовим чемпіоном Європи став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Дмитро Озимок (на фото). Дмитро переміг у перегонах на одномісних каное на дистанцію 200м та разом з волинянами Павлом Семенюком і Олександром Яцюком і Іллею Шаргородським з Южного – у чотиримісному каное на 500м.
         У заїздах байдарок-одиночок на 200м бронзову медаль виборов одинадцятикласник-випускник Юрій Зуб. Переможцю поляку Бартошу Грабовскі Юрій поступився лише 0,96 сек.
         Однокласниця Юрія Валерія Терета показала шостий результат серед дівчат у фінальному заїзді каное-одиночок на 200 м.
         Лише 0,4 сек не вистарчило ще одній цьогорічній випускниці Іванні Андрухів, щоб кваліфікуватись до фіналу у байдарці-двійці на 500м. Разом з Діаною Рибак з Миколаєва Іванна посіла 10 місце.
         Ілона Кушнірук двічі посіла 11 місце на одномісній байдарці на 500 і 200м.
         Серед веслувальників молодіжної вікової категорії срібним призером континентальної першості став студент ІІ курсу Тарас Мазовський. Разом з дніпровцем Денисом Філатовим Тарас посів ІІ місце у перегонах на двомісних каное на 500м.
         Цьогорічний випускник Сергій Нагорний у каное-двійці на 1000м показав сьомий результат. Асистував Сергію Андрій Шкарнега з Дубно.
         Ще одна вихованка училища Анастасія Горлова виборола високі 4 і 5 місця у заїздах байдарок-одиночок на 200 і байдарок-четвірок на 500м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня