49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної еліти


    У м.Дніпрі впродовж 12-15 липня 2018р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.
Дворазовою чемпіонкою України в перегонах на байдарках серед жінок стала вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип.2015р.). З полтавкою Марією Кічасовою-Скорик Анастасія фінішувала першою у байдарці-двійці на дистанцію 200м, а у складі збірного екіпажу – ще й у байдарці-четвірці на 500м.
Окрім того, в активі Горлової дві «бронзи» у байдарці-одиночці на 200м і байдарці-двійці на 500м.
Не відставав від Горлової і її колишній однокурсник Тарас Міщук. Разом зі своїм сталим партнером останніх років Дмитром Янчуком з Хмельниччини Тарас переміг у заїздах каное-двійок на 500м, посів другі місця у каное-двійці на 1000м та каное-четвірці на 500м.
Тричі на нагородний подіум піднімався і Віталій Вергелес (вип.2007р.). Разом з полтавцем Денисом Камеріловим Віталій переміг у каное-двійці на 200м, показав другий результат на 500м і став срібним призером у каное-одиночці на 200м.
Поступово підтягується до національної веслувальної еліти і цьогорічний випускник училища Сергій Нагорний (на фото). Разом з Андрієм Шкарнегою з Дубна Сергій виборов бронзову медаль у каное-двійці на олімпійській дистанції 1000м і двічі приходив на фініш четвертим на 200 і 500м.
Бронзовим призером у каное-четвірці на 200м став Олександр Шеметило (вип.2016р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування