49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Семеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування


      26-29 липня 2018р. у м.Пловдиві (Болгарія) відбудеться чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
У складі збірної України участь у чемпіонаті візьмуть семеро вихованців Львівського училища фізичної культури.
До молодіжної збірної увійшли Тарас Мазовський (ІІІ курс), Сергій Нагорний (вип.2018р.), Анастасія Горлова (вип.2015р.).
Честь юніорської збірної захищатимуть дворазовий чемпіон Європи Дмитро Озимок (І курс) та цьогорічні випускники Ілона Кушнірук (на фото), Іванна Андрухів і Юрій Зуб.
 Види програм, в яких виступлять вихованці ЛУФК:

- Тарас Мазовський
– С-2 500м
- Сергій Нагорний
– С-2 1000м
- Анастасія Горлова
– К-1 200м, К-4 500м
- Дмитро Озимок
– С-1 200м, С-4 500м
- Ілона Кушнірук
– К-1 200м, К-1 500м
- Іванна Андрухів
– К-2 500м
- Юрій Зуб
– К-1 200м
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування