49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Анастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування


     Вихованка Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова (вип. 2015р.) виборола бронзову медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное, який з 23 до 26 серпня 2018р. проходив у португальському містечку Монтемор-у-Велю.
Разом з полтавкою Марією Кічасовою-Скорик Настя (на фото) посіла ІІІ місце у перегонах на двомісних байдарках на дистанцію 200м.
Цікаво, що переможців фінального заїзду зумів визначити тільки фотофініш: Францішка Вебер/Тіна Дітце (Німеччина) – 37,157сек, Кейла Імрі/Еймі Фішер (Нова Зеландія) – 37,197сек, Кічасова-Скорик/Горлова – 37,294сек, а першу половину дистанції українки лідирували.
Ще один вихованець училища Віталій Вергелес (вип. 2007р.) разом з полтавцем Денисом Камериловим показав шостий результат у перегонах на каное-двійках на 200м. Бронзовий призер бразильської олімпіади Тарас Міщук (вип. 2015р.) разом з хмельничанином Дмитром Янчуком фінішували восьмими на 500м.
Олег Тарновський (вип. 2009р.), який сьогодні представляє Молдову, посів 4 місце у каное-одиночці на 500м і п’яте на 1000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування