49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслування


У м.Дніпрі 17-20 квітня 2019р. у програмі Кубка України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное сильніших визначили і вітчизняні юніори.
У перегонах на байдарках-двійках на 500м переможницею юніорського Кубка України стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук (на фото). Асистувала Ілоні миколаївка Діана Рибак. У одномісному човні на дистанцію 500м Ілона посіла ІІ місце, а на 200м – третє.
Учениця 10 класу Божена Сівкова стала бронзовою призеркою у байдарці-четвірці на 200 і 500м. Разом з Боженою у човні сиділи минулорічні випускниці Марта Жеплінська, Тетяна Степаненкова і Юлія Сидоренко. Жеплінська і Степаненкова двічі припливали на фініш четвертими у байдарці-двійці на 500 і 200м.
Серед каноїстів переможцем Кубка став учень 11 класу Володимир Савчин. Разом з Костянтином Анфьоровим з Дубна Володимир переміг у двомісному каное на 200м. На 500м хлопці показали четвертий результат. Також 4 місце Савчин посів у каное-одиночці на 500м.
Екіпаж збірної Львівщини у складі Олексія Музиченка (І курс), Олега Патера, Мар’яни Реки і Юрія Шутяка (всі 10кл.) посів 5 місце у каное-четвірці на 200м і четверте – на 500м.
Минулорічний випускник училища Юрій Зуб переміг у байдарці-одиночці на 200м, а на 500 у складі байдарки-двійки посів ІІІ місце. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування