49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Тарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каное


У м.Познані (Польща) 23-26 травня 2019р. відбувся І етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное.
У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м бронзовими призерами Кубка світу став український дует у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука (вип. 2015р.) та хмельничанина Дмитра Янчука (сьогодні обидва представляють Горішні Плавні). Їхні основні суперники за лідерство у збірній у цьому класі човнів волиняни Юрій Вандюк і Андрій Рибачок фінішували шостими.
На вдвічі довшій дистанції Міщук і Янчук до фіналу не кваліфікувалися і на загал показали дванадцятий результат. Вандюк і Рибачок у фіналі посіли 6 місце.
Віталій Вергелес (вип. 2007р.) зі своїм сталим партнером полтавцем Денисом Камериловим на 200-метровій дистанції на 6 місці.
Анастасія Горлова (вип. 2015р.) у байдарці-четвірці на 500м сьома, а у байдарці-одиночці на 200м – одинадцята. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування