49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Андрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафону


У м.Вінниці 26-28 травня 2019р. відбувся чемпіонат України з веслувального марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігора Присяжнюка.
У заїздах на байдарках-двійках на дистанцію 23км чемпіонками України серед жінок стали студентки Львівського училища фізичної культури Іванна Андрухів (І курс) та Зоряна Михальська (ІІІ курс). Час переможниць 2:11.57,0год.
Іванна Андрухів виборола також срібну медаль у байдарці-одиночці серед жінок віком до 23 років.
Чемпіонкою України серед юніорок (U-18) у байдарці-одиночці на 18км стала минулорічна випускниця училища Марта Жеплінська.
У двомісному каное серед чоловіків (дистанція 26км) ІІ місце посів Олександр Шеметило (вип. 2016р.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники Львівського спортколеджу роз’їхались по збірних22 вихованці Львівського УФК у національній збірній з веслуванняЮрій Шутяк – дворазовий переможець міжнародних змагань «Олімпійські надії» з веслуванняНа дебютному чемпіонаті світу Тарас Мазовський п’ятнадцятийУнікальне досягнення Тараса Міщука на командному чемпіонаті УкраїниТарас Мазовський виступить на ліцензійному чемпіонаті світуЮрій Зуб – бронзовий медаліст юніорського чемпіонату світу з веслуванняСергій Нагорний – дворазовий бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняКоротаєва, Василів і Поцюрко – переможниці командного чемпіонату України серед ДЮСШШестеро вихованців ЛУФК стартують на молодіжному мундіалі з веслуванняАндрухів і Михальська дев’яті на чемпіонаті Європи з веслувального марафонуНа молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслування