Веслування на байдарках і каное : В змаганнях каноїстів за Кубок України тон задавали вихованці ЛУФК

У м. Дніпрі 26-30 квітня 2017р. відбувся Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
Приємно, що в змаганнях серед каноїстів тон задавали вихованці Львівського училища фізичної культури. Так, у заїздах на двомісних каное на дистанції 500 і 1000м перемогу разом зі своїм сталим напарником останніх років Дмитром Янчуком здобув Тарас Міщук (вип.2015р.). Серйозну конкуренцію Міщуку і Янчуку склала двійка у складі Віталія Вергелеса (вип.2007р., на фото) та полтавчанина Дмитра Камерилова, які у цих видах програми посіли друге місце. А вже у перегонах на 200м Вергелес/Камерилов фінішували першими, Міщук/Янчук – другими. Свою другу золоту нагороду національного Кубка Віталій Вергелес виборов у каное-четвірці на 1000м. Друге місце тут посіли вчорашні юніори, студенти ІІ курсу Сергій Нагорний і Тарас Мазовський, третє – студент ІІІ курсу Андрій Корець, четверте – минулорічний випускник Олександр Шеметило.
Сергій Нагорний і Тарас Мазовський показали другий і третій результат у заїздах на одномісних каное на дистанції 200м. Хлопці поступилися лише четвертому лауреату Олімпійських ігор-2016 хмельничанину Павлу Алтухову.
Зате у перегонах на чотиримісних каное на 500м Нагорний і Мазовський у складі молодіжного збірного екіпажу не мали собі рівних. Третє місце у цьому виді змагань посів Олександр Шеметило.
У змаганнях жінок дві перемоги здобула Анастасія Горлова (вип.2015р.). Анастасія посіла перші місця у перегонах на двомісній байдарці на 200м і в чотиримісній на 500м. У байдарці-одиночці на 200м у Горлової третє місце.
З двома бронзовими медалями повертається з Дніпра студентка ІІІ курсу Софія Коваль. Софія фінішувала третьою у байдарці-двійці на 1000м та у байдарці-четвірці на 500м. У байдарці-двійці на 200 і 500м у Коваль четверте місце.

Веслування на байдарках і каное

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня