Веслування на байдарках і каное : Віталій Вергелес – переможець ІІ етапу Кубка світу, у Міщука – «бронза»

У національному олімпійському центрі водних видів спорту «Рачіце», що в півгодини їзди від чеської столиці, 27-29 травня 2016р. відбувся ІІ етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное.
У перегонах на каное-четвірках на дистанцію 200м переможцем став український екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Віталія Вергелеса, одесця Дениса Коваленка та полтавчан Дениса Камерилова і Едуарда Шеметила. Українці подолали веслувальний спринт за 34,978 сек і на 0,278 сек випередили команду Канади. ІІІ місце і бронзові медалі в активі чеських веслярів.
Свою другу нагороду на цих змаганнях, на цей раз бронзову, Вергелес і Камерилов здобули у каное-двійці на 200м.
Але вся увага вітчизняних фахівців веслування була прикута до фінального заїзду каное-двійок на 1000м, де у боротьбі за місце у олімпійській збірній зійшлися два українські дуети у складі минулорічного випускника училища Тараса Міщука і хмельничанина Дмитра Янчука та волинян Андрія Рибачука і Юрія Вандюка.
Боротьба вийшла надзвичайно напруженою. На позначці 205м у обидвох екіпажів одинаковий час – 54,103 сек. Але на половині дистанції Янчук/Міщук уже попереду майже на дві секунди. На позначці 750м Янчук/Міщук виходять у лідери перегонів і їхня перевага над Рибачуком/Вандюком досягає трьох секунд. На фініші волиняни докладають надзусилля, щоб переломити хід гонки, але скорочують відставання лише до 1,5 сек. У підсумку Янчук/Міщук посіли ІІІ місце, Рибачук/Вандюк фінішували четвертими. Отож, як і у Дуйсбурзі тиждень тому, перевага у відборі за Янчуком і Міщуком.
А перемогу у цьому виді програми здобули вихованці львівської школи веслування брати Олег і Сергій Тарновські, які сьогодні представляють Молдову. Обидва у свій час також навчалися і вдосконалювали свою майстерність у Львівському УФК.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня