Веслування на байдарках і каное : Сергій Нагорний – дворазовий переможець Кубка Федерації

17-20 вересня 2015р. на озері Наварія, що під Львовом, відбулися відкриті змагання «Кубок Федерації» з веслування на байдарках і каное.
Львівські старти зібрали понад 250 веслярів з усіх куточків України. Інтригу змаганням додало й те, що учасники змагались тільки в одномісних човнах і тільки на двох дистанціях – чоловіча половина на 200 і 1000м, жіноча – на 200 і 500м. Це значним чином підняло конкуренцію в окремих видах програми.
Змагання в Наварії проводились у трьох вікових категорія: дорослі, юніори (1998-1999р.р.н.) та юнаки (2000-2001р.р.н.).
В категоріях дорослих бронзовим призером Кубка Федерації став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олександр Шеметило. В перегонах на каное на дистанцію 1000м Олександр поступився лише четвертому лауреату цьогорічного чемпіонату світу волинянину Юрію Вандюку та його земляку Володимиру ТроцюкуТакож бронзові нагороди в активі недавніх випускниць училища Оксани Сторожук та Катерини Лобозінської. Оксана посіла ІІІ місце в заїздах байдарочниць на 200м, а Катерина – на 500.
Серед юніорів-каноїстів рівних не було студенту І курсу Сергію Нагорному (на фото). Сергій переміг як на дистанції 200, так і 1000м. На 200м слідом за Сергієм фінішував цьогорічний випускник училища Тарас Мазовський. Однокурсниця Нагорного Софія Коваль була першою на байдарці на 200м, а на 500 посіла ІІ місце. Одинадцятикласниця Зоряна Михальська двічі запливала на фініш п’ятою.
В категорії дівчат-юначок на 500м перемогла учениця 9 класу Іванна Андрухів. На вдвічі коротшій дистанції Іванна четверта. Друге місце тут посіла її однокласниця Ілона Кушнірук.
Серед каноїстів десятикласник Дмитро Озимок став срібним призером на дистанції 200м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня