48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У Гранаді Кізима з емоціями не справився


На чемпіонаті світу з кульової стрільби у Гранаді (Іспанія) відбувся дебют ще одного вихованця Львівського училища фізичної культури, студента І курсу Ігора Кізими (на фото). Ігор взяв участь у стрільбі по рухомій мішені.
У вправі ГП-11а (стрільба з пневматичної гвинтівки по мішені, що рухається із змінною швидкістю) Ігор влучив 367 очків і посів 24 місце.
Перемогу здобув китаєць Юя Чжай – 390 пунктів. Нагадаємо, що на серпневому чемпіонаті України Кізима набрав 394 очки, що вище від світового рекорду. Отож, у Гранаді Ігор з емоціями не справився.
Інші українці, досвідчені Єгор Чирва з Дніпропетровська та киянин Андрій Гільченко настріляли по 374 очки, що дозволило їм посісти 14 і 16 місця відповідно.
У командній першості збірна України на 6 місці. Перемогу здобули росіяни, другі – китайці, на третьому місці – Угорщина.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На всеукраїнських змаганнях у Рогатині Софія Пакліковська була поза конкуренцієюПавло Коростильов очолив європейський рейтингСтудент ЛУФК Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини у березні 2019р.Юрій Колесник – срібний лауреат Гран Прі Юзефа ЗапедзкогоВолодимир Пастернак – бронзовий призер представницького турніру у ПольщіДо особистого європейського «золота» Павло Коростильов додав командне «срібло»Денис Баблюк – дворазовий чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Денис Баблюк – чемпіон Європи зі стрільби по рухомій мішеніНа чемпіонаті Європи зі стрільби студент ЛУФК Гліб Кігітов за крок від медалі«Бронза» та «срібло» Ігора Кізими на чемпіонаті Європи зі стрільбиУчениця ЛУФК Яна Чучмарьова – чемпіонка Європи зі стрільбиЦарьков і Пастернак взяли участь у Кубку світуКігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату України