47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У Гранаді Кізима з емоціями не справився


На чемпіонаті світу з кульової стрільби у Гранаді (Іспанія) відбувся дебют ще одного вихованця Львівського училища фізичної культури, студента І курсу Ігора Кізими (на фото). Ігор взяв участь у стрільбі по рухомій мішені.
У вправі ГП-11а (стрільба з пневматичної гвинтівки по мішені, що рухається із змінною швидкістю) Ігор влучив 367 очків і посів 24 місце.
Перемогу здобув китаєць Юя Чжай – 390 пунктів. Нагадаємо, що на серпневому чемпіонаті України Кізима набрав 394 очки, що вище від світового рекорду. Отож, у Гранаді Ігор з емоціями не справився.
Інші українці, досвідчені Єгор Чирва з Дніпропетровська та киянин Андрій Гільченко настріляли по 374 очки, що дозволило їм посісти 14 і 16 місця відповідно.
У командній першості збірна України на 6 місці. Перемогу здобули росіяни, другі – китайці, на третьому місці – Угорщина.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби