48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Павло Коростильов кваліфікувався до фіналу Кубка світу


         З 21 до 28 жовтня у м.Габала (Азербайджан) відбудеться фінал Кубка світу з кульової стрільби, до якого у кожному виді змагань допускається 12 найсильніших стрільців світу за результатами сезону 2014р.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (вправа ПП-3) до фіналу кваліфікувався учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото).
Окрім Павла до фіналу з українців відібралась і олімпійська чемпіонка Олена Костевич, також у стрільбі з пневматичного пістолета.
Слід додати, що Павло Коростильов – наймолодший учасник цьогорічного фіналу.
Коротка довідка.
Фінал Кубка світу проводиться щороку як підсумок світового стрілецького сезону. Змагання проходять у олімпійських видах програми. Відбір здійснюється за результатами етапів Кубка світу. Окрім того, до фіналу допускаються призери чемпіонату світу або Олімпійських ігор (у рік їх проведення) та переможці фіналу Кубка попереднього сезону з метою захисту свого титулу.
Кваліфікаційні очки нараховуються за зайняті 1-8 місця на окремих етапах. Заохочувальні бали т.зв. В-очки, даються за високі технічні результати, які прив’язуються до світового рекорду.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Кігітов, Чучмарьова і Коростильов у шестірці кращих на престижних стрілецьких змаганнях у МюнхеніКізима і Баблюк на подіумі Зимового чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніГалкіна і Царьков відзначилися у гвинтівочній програмі стрілецького чемпіонату УкраїниНа чемпіонаті України з пістолетної стрільби основна боротьба розгорнулася між вихованцями ЛУФКПавло Коростильов: «На офіційних міжнародних стартах я здобув 33 медалі»Возняк і Коростильов об’єднали зусилля і перемогли у ЛюксембурзіЮна Яна Чучмарьова серед лауреатів міжнародної першості БелградаНа «Угорському відкритому старті» рівних не було Кізимі, Баблюку і ГілевичНа змаганнях у Білостоку Коростильов поступився олімпійському чемпіонуЯна Чучмарьова – юніорська чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаТринадцятирічна Яна Чучмарьова – дворазова срібна лауреатка стрілецьких «Олімпійських надій»Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішені