47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Павло Коростильов кваліфікувався до фіналу Кубка світу


         З 21 до 28 жовтня у м.Габала (Азербайджан) відбудеться фінал Кубка світу з кульової стрільби, до якого у кожному виді змагань допускається 12 найсильніших стрільців світу за результатами сезону 2014р.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (вправа ПП-3) до фіналу кваліфікувався учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото).
Окрім Павла до фіналу з українців відібралась і олімпійська чемпіонка Олена Костевич, також у стрільбі з пневматичного пістолета.
Слід додати, що Павло Коростильов – наймолодший учасник цьогорічного фіналу.
Коротка довідка.
Фінал Кубка світу проводиться щороку як підсумок світового стрілецького сезону. Змагання проходять у олімпійських видах програми. Відбір здійснюється за результатами етапів Кубка світу. Окрім того, до фіналу допускаються призери чемпіонату світу або Олімпійських ігор (у рік їх проведення) та переможці фіналу Кубка попереднього сезону з метою захисту свого титулу.
Кваліфікаційні очки нараховуються за зайняті 1-8 місця на окремих етапах. Заохочувальні бали т.зв. В-очки, даються за високі технічні результати, які прив’язуються до світового рекорду.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби