47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Володимир Пастернак переміг на Гран Прі Визволення


 У м.Плзені (Чехія) 7-10 травня 2015р. відбувся традиційний, вже сорок шостий, Гран Прі Визволення з кульової стрільби, участь у якому взяли понад 640 стрільців з 34 країн світу.
У перший день змагань відзначився вихованець Львівського училища фізичної культури Володимир Пастернак (вип. 2008р). Володимир (на фото) переміг у стрільбі із стандартного пістолета на 25 м (вправа МП-10), при чому срібного призера норвежця Паала Хембрі він здолав лише у додатковій серії.
Вдалий виступ Пастернака у особистій стрільбі посприяв тому, що в командній першості збірна команда України у складі Володимира, львів’янина Олександра Петріва та Дениса Кушнірова з Кривого Рога посіла ІІ місце, поступившись лише німецьким спортсменам.
У вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета) Пастернак посів 5 місце, а збірна України – 4-е.
У стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-2) відзначилась рівненчанка Оксана Камінська, яка посіла 4 місце. Учениця 11 класу училища Поліна Конарєва показала 21 результат (378 очків), а випускниця 2010р. Анастасія Бондарук – п’ятдесят третій (370). У команді українська трійця на 5 місці.
У вправі МП-5 (спортивний пістолет) Бондарук двадцять восьма, Конарєва – сорок восьма. Командою дівчата сьомі.
В змаганнях гвинтівочників Олександр Галкін (вип. 2009р.) посів 28 місце у стрільбі з пневматичної зброї (ГП-6) та 31-е – в стрільбі з 3-х положень, з довільної гвинтівки (МГ-6).
Студент І курсу Ігор Кізима показав 4-ий результат в стрільбі по рухомій мішені з 10 м (ГП-11) та набрав 12 суму у стрільбі з довільної гвинтівки на 50м (МГ-12).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Владислава Коваль – рекордсменка УкраїниГліб Кігітов і Соломія Возняк – переможці Європейської молодіжної ліги зі стрільбиСвятослав Гудзий – переможець міжнародних змагань «Кубок Поділля» зі стрільбиДенис Баблюк – юніорський чемпіон України зі стрільби по рухомій мішеніСтудент ЛУФК Павло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини у вересні 2018р.Вихованці ЛУФК задавали тон на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброїУ «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби