47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У європейському рейтингу найкращих стрільців Коростильов другий


      Європейська конфедерація стрільби (ESC) опублікувала рейтинг найкращих стрільців старого континенту у олімпійських видах змагань станом на 1 жовтня 2017р.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м друге місце у рейтингу посідає студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Попереду лише серб Дамір Мікеч.
І в стрільбі з малокаліберного пістолета на 50 м у Павла друга позиція. Перший – все той же Мікеч. У швидкісній стрільбі з пістолета на 25 м Павло Коростильов дев’ятий. У цій вправі найкращий німець Крістіан Райтц.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м шосте місце посідає ще один вихованець училища Олег Царьков (вип.2008 р.). Очолює рейтинг Владімір Масленніков (Російська Федерація).
Окрім львів’ян у десятку кращих увійшли черкащанин Сергій Куліш (ГП-6-ІІІ м., МГ-6-IVм.), рівненчанин Олег Омельчук (ПП-3-IVм., МП-6-IVм.) та Олена Костевич з Чернігова (ПП-2-ІІІм.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

У «бронзовій» дуелі чемпіонату світу Баблюк поступився товаришу по збірнійВолодимир Пастернак разом з Коростильовим – бронзовий призер світового чемпіонату зі стрільбиСтудент ЛУФК Павло Коростильов – чемпіон світу з кульової стрільбиУ стрільбі з пневматичного пістолета Коростильов четвертий у світіДев’ять вихованців ЛУФК у складі української делегації на чемпіонат світу зі стрільби У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуелі