47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У європейському рейтингу найкращих стрільців Коростильов другий


      Європейська конфедерація стрільби (ESC) опублікувала рейтинг найкращих стрільців старого континенту у олімпійських видах змагань станом на 1 жовтня 2017р.
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м друге місце у рейтингу посідає студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Попереду лише серб Дамір Мікеч.
І в стрільбі з малокаліберного пістолета на 50 м у Павла друга позиція. Перший – все той же Мікеч. У швидкісній стрільбі з пістолета на 25 м Павло Коростильов дев’ятий. У цій вправі найкращий німець Крістіан Райтц.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м шосте місце посідає ще один вихованець училища Олег Царьков (вип.2008 р.). Очолює рейтинг Владімір Масленніков (Російська Федерація).
Окрім львів’ян у десятку кращих увійшли черкащанин Сергій Куліш (ГП-6-ІІІ м., МГ-6-IVм.), рівненчанин Олег Омельчук (ПП-3-IVм., МП-6-IVм.) та Олена Костевич з Чернігова (ПП-2-ІІІм.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу