47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорок


   У столиці Сербії 8-10 грудня 2017р. відбулася традиційна 42-а міжнародна першість Белграда зі стрільби з пневматичної зброї, яка зібрала учасників з 17 країн світу, в тому числі з України.
У перші два дні стрільці виборювали Трофей Белграда. Розпочалися змагання з турнірів змішаних команд.
У стрільбі з пістолета український дует у складі чернігівчанина Юрія Попружного та випускниці 2015р.Львівського училища фізичної культури Поліни Конарєвої посів 6 місце. Молодіжна збірна України, за яку виступали учениця 11 класу училища Соломія Возняк і Максим Городинець з Полтави, показала дванадцятий результат. Перемогли господарі Дамір Мікеч і Зорана Друновіч.
У стрільбі на особисту першість Поліна Конарєва замкнула фінальну вісімку, у Возняк – вісімнадцята сума. У заліку серед юніорок Конарєва (на фото) перша (387 очків), Соломія – восьма (372 очки).
Третього дня учасники змагались за Гран Прі. Поліна Конарєва у фіналі посіла 6 місце, Соломія Возняк у кваліфікації набрала дванадцяту суму.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у МюнхеніЗлонкевич і Гудзий – дворазові чемпіони України у командній стрільбіДенис Баблюк склав конкуренцію провідним вітчизняним майстрамНа стартах у Люксембурзі Коростильов перевершив рекорд світуУ стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорокДенис Баблюк – переможець «Угорського відкритого старту-2017»Соломія Возняк – переможниця «Польського калібру – 2017»Павло Коростильов – лауреат обласної премії імені Вячеслава ЧорноволаЗлонкевич, Гудзий і Замико не мали собі рівних у командних стрільбахБаблюк і Гілевич – переможці юніорського чемпіонату зі стрільби по рухомій мішеніСоломія Возняк – переможниця «Олімпійських надій» зі стрільбиНа Львівщині у жовтні найкращий спортсмен Павло КоростильовПавло Коростильов – срібний лауреат Кубка світу-2017 з кульової стрільбиАльона Шевченко – чемпіонка України зі стрільби з пневматичного пістолетаНа «Кубку Поділля» Царьков повторив рекорд світу