47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : У стрільбі за Трофей Белграда Конарєва перша серед юніорок


   У столиці Сербії 8-10 грудня 2017р. відбулася традиційна 42-а міжнародна першість Белграда зі стрільби з пневматичної зброї, яка зібрала учасників з 17 країн світу, в тому числі з України.
У перші два дні стрільці виборювали Трофей Белграда. Розпочалися змагання з турнірів змішаних команд.
У стрільбі з пістолета український дует у складі чернігівчанина Юрія Попружного та випускниці 2015р.Львівського училища фізичної культури Поліни Конарєвої посів 6 місце. Молодіжна збірна України, за яку виступали учениця 11 класу училища Соломія Возняк і Максим Городинець з Полтави, показала дванадцятий результат. Перемогли господарі Дамір Мікеч і Зорана Друновіч.
У стрільбі на особисту першість Поліна Конарєва замкнула фінальну вісімку, у Возняк – вісімнадцята сума. У заліку серед юніорок Конарєва (на фото) перша (387 очків), Соломія – восьма (372 очки).
Третього дня учасники змагались за Гран Прі. Поліна Конарєва у фіналі посіла 6 місце, Соломія Возняк у кваліфікації набрала дванадцяту суму.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа Запедзкого